• Піклуючись про затишок і комфорт свого будинку, все більше сучасних людей зупиняють свій вибір на металопластикових вікнах. І це зрозуміло - дерев'яні вікна вимагають постійного догляду: до зими необхідно проклеїти і ущільнити щілини, навесні зняти ущільнення і очистити вікна від клею, а влітку подбати про фарбування. Тільки в такому випадку дерев'яні вікна будуть мати доглянутий вигляд і виконувати свої функції захисту від холоду.
  І навіть за цих умов наврядчи вдасться надати сучасний вигляд старому вікну, особливо, якщо Ви хочете зробити гарний ремонт.

  Незаперечні й наглядні переваги металопластикових вікон:
  • презентабельний і сучасний зовнішній вигляд;
  • хороші теплоізоляційні властивості;
  • шумоізоляція;
  • довговічність;
  • можливість використання декоративних плівок для органічного поєднання вікна з інтер'єром та екстер'єром будинку або квартири.
  Зважаючи на зростаючю потребу в металопластикових вікнах, часто виникає питання: як вибрати таке вікно?
  Якість металопластикового вікна залежить від багатьох факторів:
  • використовувані матеріали для зборки вікна (профіль, склопакет, ущільнювачі, фурнітура);
  • правильний точний замір;
  • збірка;
  • правильна установка.

  Тому при первинній консультації слід звернути увагу на:
  1. профіль (кількість камер, використання в кліматичних зонах, відповідність українським ДСТУ);
  2. склопакет (двокамерний, однокамерний, енергозберігаючий - залежно від необхідного захисту від шуму і холоду);
  3. якість фурнітури - від неї залежить надійна й довговічна експлуатація вікна (додатково можна звернути увагу на протизламну фурнітуру, а також обмежувачі для комфортної експлуатації вікна);
  4. декоративні елементи (ці деталі не справляють впливу на якість вікна, залежать від смаку та уподобань замовника, однак можуть істотно відбитися на вартості готового виробу).

  openteck_okno

  Придивившись до обраної компанії, необхідно викликати замірника, який багато в чому зможе Вас проконсультувати, запропонує найбільш оптимальний і зручний в експлуатації варіант конструкції, підбере комплектацію вікна, порадить, на чому можна заощадити, а на чому економити не варто. Від розмірів, які зніме замірник, багато в чому залежить правильність конструкції та її подальший монтаж.

  Сервіс і професіоналізм співробітників компанії, до якої Ви звернулися, позначаться не тільки на правильній установці вікна, але і на гарантійних і сервісних зобов'язаннях, сертифікатах якості, які вони надають.

  Чим більш інформовані Ви будете, тим вище ймовірність, що замовлені вікна служитимуть довго i радуватимуть Вас. Вдалого вибору!