• Сертифiкати

  OPEN TECK вже 14 років - найбільший в Україні виробник ПВХ-підвіконь шириною від 100 до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них.

  Торгова марка
  OPEN TECK™, зареєстрована в Україні у 2006 році, швидко набула популярності серед віконних організацій, що професійно займаються виробництвом і монтажем металопластикових вікон.

  Компанія розпочала свою діяльність з придбання однієї екструдерної лінії з виробництва підвіконня. Завдяки злагодженій роботі команди OPEN TECK і додатковим інвестиціям у виробничі потужності фірма зайняла лідируючі позиції за обсягами виробництва підвіконь в Україні.

  Наступним кроком у розвитку компанії стало створення власної профільної віконної системи OPEN TECK™, розробленої спеціально до кліматичних умов України, і яка відповідає вищим стандартам якості й технологічності при виробництві готової продукції.

  Використовуючи весь величезний досвід у даній галузі та останні технічні досягнення, кострукторський бюро були розроблені три серії профілів: класична трикамерна система STANDARD і елегантна чотирьохкамерна система DE-LUX, шириною 60 мм; високоефективна п'ятикамерна система ELIT, шириною 70 мм.

  Велика увага приділяється якості та екологічності продукції, що випускається OPEN TECK™. Ретельність контролю вхідних компонентів на заводі OPEN TECK забезпечує гідну якість продукції. Контролюється кожна партія сировини, вимірюється її вологість, хімічний склад, питома вага, а також десятки інших параметрів. Те саме відбувається з усіма іншими інгредієнтами, склад і асортимент яких представляють унікальну технологічну рецептуру, розроблену фахівцями заводу.

  Працюючи з профільними системами OPEN TECK™, виробники вікон і дверей з ПВХ отримують технічну підтримку і гарантований сервіс, а також повний інструментарій для роботи. Технічні фахівці компанії OPEN TECK безкоштовно допомагають налаштувати і запустити обладнання, навчити персонал, надають технічні консультації.

  Відлагоджена логістика, широкий асортимент продукції та кваліфікована підтримка партнерів у всіх регіонах - усе це OPEN TECK . Тому не дивно, що все більше українських та зарубіжних виробників віконних і дверних конструкцій віддають перевагу цій марці.

  На заводі OPEN TECK все зроблено для того, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості, обслуговування партнерів було швидким і комфортним, логістика точної і оперативної. Наявність філій та представництв OPEN TECK у всіх регіонах України робить роботу зручною і вигідною .