• Підвіконня - не тільки функціональна деталь вікна, яка слугує захистом від проникнення холоду, вологи, але й естетичний, декоративний елемент, що дозволяє підтримати стилістику інтер'єра, а також стати корисною площею, навіть свого роду оранжереєю для шанувателів рослин.


  podokonnik Open Teck

  ПІДВІКОННЯ OPEN TECK™

   

  OPEN TECKOPEN TECK вже більше 7 років – найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них. Висока якість продукції і матеріалів, використовуваних у виробництві, конкурентні переваги і доступні ціни – основні постулати компанії OPEN TECK.

   

  Будучи українським продуктом, підвіконня OPEN TECK™ відповідають європейським нормам і стандартам якості. Жорсткість ребер і поверхні підвіконня забезпечують зносостійкість та стійкість до механічних впливів, важкостей. Ламінаційні плівки високої якості мають підвищену міцність і не вигоряють навіть при потраплянні прямих сонячних променів. Сучасні, екологічно чисті, зносостійкі ламінаційні плівки мають приємний зовнішній вигляд: імітація мармуру, структури деревини з фактурною поверхнею. Простота в експлуатації, легкість у догляді, не вимагають фарбування, шпатлювання, підклеювання та реставрації – всі ці якості зумовили широке їх використання у приміщеннях різного типу.

   

  Типорозміри підвіконь OPEN TECK™:
  Колірна гамма:

  типоразмеры подоконников

  podokonnik_cvet_Open Teck

   

   

  Основними перевагами підвіконь OPEN TECK™ є:

   

  1) Висока стійкість до зносу і механічних пошкоджень
  2) Висока термостійкість
  3) Вологостійкість
  4) Теплоізолюючі властивості

  цвета подоконников

  5) Стійкість до УФ-випромінювання
  6) Презентабельний зовнішній вигляд
  7) Легкість в експлуатації та догляді
  8) Широка колірна гамма
  9) Довговічність

   

   

  Вагомі виробничі переваги підвіконь OPEN TECK™:

   

  • використання високоякісних ламінаційних плівок кращих німецьких та польських виробників забезпечує не тільки належний зовнішній вигляд підвіконня, а й надійні захисні властивості, а також його довговічність, стійкість до пошкоджень;
  • при ламінуванні поверхні використовується якісний клей (виробництва Фінляндії), що гарантує міцну і довговічну фіксацію плівки;
  • оптимальне співвідношення високої якості з доступною ціною робить підвіконня OPEN TECK™ лідером у своєму сегменті товарів. Навіть при тенденціях здешевлення на ринку OPEN TECK залишає якість незмінно високим, завдяки чому користується високим попитом не тільки на території України, а також у Європі та Росії.