elit-evo-head

Серія De-Lux Evo 60

Openteck De-Lux Evo 60

Openteck De-Lux Evo підходить для скління житлових приміщень, балконів у другій кліматичній зоні України, а із застосуванням енергоефективних склопакетів – і у першій. Установка трикамерного підставкового профілю з ущільненням запобігає появі конденсату та промерзанню при настанні холодів.

advantages-photo
1

Експлуатація

Високоякісний компаунд ПВХ профілю забезпечує стійкість до атмосферних впливів та ультрафіолету. Крім того, віконно-дверні системи легко очистити від пилу та інших забруднень. Матеріали для виготовлення наших профільних систем стійкі до ультрафіолету і будь-яких перепадів температур.

Енергоефективність

Openteck De-Lux Evo підходить для скління житлових приміщень, балконів у другій кліматичній зоні України, а зі склопакетом 4i-10-4-10-4i+Ar та полімерною дистанцією – і для першої.

Безпека

У віконних системах Openteck De-Lux Evo можна використовувати спеціальну фурнітуру класу RC 2. З фурнітурою такого класу рівень захисту від проникнення значно підвищується.

Шумо ізоляція

При використанні склопакета 32 мм з різними по товщині стеклами та дистанціями між ними рівень шуму у вікні Openteck De-Lux Evo знижується на 35 дБ. Для розуміння рівень шуму шести - смугової магістралі близько 70 дБ. Зі зниженням шуму до 35 дБ, Ви будете її чути на рівні шуму тихої спокійної мови двох співрозмовників.

Конструктивні особливості

Широкий вибір додаткових статичних та додаткових профілів та їх конструювання на основі спеціального розрахунку дозволяє отримати надійні конструкції балконів та лоджій, що відповідають усім вимогам державних норм.

Армування

Застосовується спеціальне армування Openteck, яке забезпечує експлуатаційну надійність та довговічність віконно-дверних конструкцій.

Дизайн

Більше 32 декорів ламінації, де є цінні породи дерева, популярний антрацит, металік і багато інших варіантів, забезпечують широкий вибір дизайнерського рішення. На ваше бажання з профілю Openteck De-Lux Evo виготовлять як стандартні, так і арочні, трапецієподібні вікна, міжкімнатні двері, балконні блоки.

Ціна

Профільна система Openteck De-Lux Evo – оптимальне рішення скління для другої кліматичної зони України. Вікна з цієї системи відповідають усім енергозберігаючим та статичним вимогам.

Замовляйте профільні системи De-Lux Evo

Технічні характеристики вікон серії De-Lux Evo 60

Дизайнерські рішення

photo-big

Ламінація вікон - відмінна можливість зробити ваші вікна унікальними та гармонійно вписати їх у вже існуючий інтер'єр.

Також можна вибрати текстуру поверхні: під дерево, метал, мармур, натуральний камінь.

Ламінацію можна виконати будь-якого кольору, або зробити текстурування поверхні під натуральні матеріали, такі як деревина, мармуровий камінь, метал і т.д.

photo-small

Ламінація вікна

Одне вікно - безліч варіантів

Правильно підібраний колір віконно-дверної системи надаватиме дизайнерський штрих всьому фасаду будівлі, а також інтер'єру приміщення.

OPEN TECK пропонує великий вибір кольорів та фактур обробки поверхні віконно-дверних систем, тому у вас практично необмежені можливості дизайну.

create

Замовляйте профільні системи De-Lux Evo

photo

Сертифікати