openteck-head

Відкрийте для себе
OPEN TECK

Переваги вікон і дверей з профілю
OPEN TECK

Якість народжується там, де робота поєднується з пристрастю. Тому
OPEN TECK™ - це не лише провідний виробник профільних віконних і дверних систем, ПВХ-підвіконь, пластикових відливів і комплектуючих до них, але, передусім, команда професіоналів, які захоплені своєю справою. Широкий асортимент профільних систем з ПВХ найвищої якості виправдає очікування навіть найвимогливіших клієнтів.

Вибираючи склопакет, зокрема зверніть увагу на основні чинники, що впливають на його теплоізоляційні властивості: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозбережного (низькоемісійного) напилення на поверхні скла і заповнення камер інертним газом(аргоном, криптоном або їх сумішшю).

Ламінація вікна

Створіть вікно у власному стилі

Ваш будинок відображає ваш стиль і індивідуальність. Правильно підібраний колір віконної рами надаватиме дизайнерський ефект усьому фасаду будівлі, а також інтер'єру приміщення. OPEN TECK™ пропонує великий вибір кольорів і фактур обробки поверхні віконних профілів, тому у вас практично необмежені можливості дизайну. Різноманітність варіантів варіюється від класичного білого до надзвичайно яскравих кольорів. Також можна вибрати і текстуру поверхні: під дерево, метал, мармур, натуральний камінь.

create

Вибираючи вікно, варто пам'ятати

Зверніть увагу на основні чинники, що впливають на теплоізоляційні властивості вікна: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозбережного(низькоемісійного) напилення на поверхні скла і заповнення камер інертним газом(аргоном, криптоном або їх сумішшю).

При виборі фурнітури запитуйте продукцію європейських виробників (Австрія, Німеччина) - така фурнітура безпроблемно функціонує багато років, навіть при інтенсивній експлуатації.

Потурбуйтеся про кілька режимів відкривання (поворотне, відкидне, мікропровітрювання) - це дозволить підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні при будь-якій порі роки. Якщо ж у Вас підвищені вимоги до функціонала вікна, запитуйте у менеджера про додаткові можливості(приховані петлі, противовзломну фурнітуру, ручки із замком та ін.)

ВАРТО ПАМ'ЯТАТИ! Згідно ДСТУ на більшій території України в приміщеннях, що опалюються, рекомендується застосовувати 2-камерні склопакети з щонайменше одним енергоефективним напиленням на склі, бажано заповненим інертним газом.

Замовляйте вікна Open Teck
у авторизованих партнерів

photo-block-1
photo-block-2
photo-block-3
photo-block-4

Замовляйте двері OPEN TECK у авторизованих партнерів

Сертифікати