elit-evo-head

Дверні профілі 70 серії

Преимущества окон
серии Elit Evo

Дверна профільна система 70 мм - преміальне рішення для житлових, комерційних та адміністративних приміщень.

advantages-photo
1

Експлуатація

Високоякісний компаунд ПВХ профілю забезпечує стійкість до атмосферних впливів та ультрафіолету. Крім того, профіль легко очистити від пилу та інших забруднень.

Енергоефективність

У дверях Openteck з монтажною шириною 70 мм передбачена можливість встановлення заповнення товщиною 42мм. Такі двері забезпечують високі теплотехнічні характеристики. При цьому коефіцієнт опору теплопередачі для холодної кліматичної зони вище максимально необхідного в 2 рази для зовнішніх дверей.

Система теплого безбар'єрного порога

Система теплого безбар'єрного порогу висотою 20 мм з терморозривом та двома контурами ущільнення дозволяє знизити до мінімуму ймовірність продування та промерзання в області порога.

Безпека

Для підвищення безпеки можливе використання додаткових протизламних елементів та фурнітури з класом захисту RC 2. Їх використання значно підвищує надійність від проникнення у ваш будинок чи офіс.

Шумо ізоляція

При використанні склопакета 42мм з різними по товщині склом та дистанціями між ними рівень шуму знижується на 40 дБ.

Конструктивні особливості

Можлива опція вклеювання, що робить конструкцію більш стійкою, запобігає провисанню. У дверній профільній системі Openteck 70 мм можлива реалізація дверей з внутрішнім і зовнішнім відчиненням, а також похило-зсувні портали. Зварні кутові з'єднувачі забезпечують високу жорсткість та стабільність стулок.

Армування

Віконно-дверні конструкції Openteck мають спеціальне армування завтовшки 2 мм. Це забезпечує експлуатаційну надійність віконно-дверної конструкції.

Дизайн

Компанія OPEN TECK пропонує індивідуальні рішення для вашого інтер'єру. Щоб зробити ваш будинок, офіс, магазин стильним та оригінальним, у дверях Openteck 70 серії доступно понад 32 декори ламінації. Елегантні контури зовнішніх стін із заокругленим дизайном SOFT додадуть вишуканості у зовнішній вигляд дверної конструкції.

Ціна

Двері із серії Openteck 70 мм - це найкраща пропозиція на ринку світло-прозорих конструкцій. Це преміум продукт із високими показниками енергоефективності, експлуатаційної надійності та привабливим зовнішнім виглядом.

Замовляйте двері з 70 серії
у авторизованих партнерів OPEN TECK

Технічні характеристики дверного профілю 70 серії

Дизайнерські рішення

photo-big

Ламінація дверей - відмінна можливість зробити ваші двері унікальними та гармонійно вписати їх у вже існуючий екстер'єр будівлі.

Також можна вибрати текстуру поверхні: під дерево, метал, мармур, натуральний камінь.

Ламінацію можна виконати будь-якого кольору, або зробити текстурування поверхні під натуральні матеріали, такі як деревина, мармуровий камінь, метал і т.д.

Вартість ПВХ дверей набагато привабливіша, а в експлуатації з ними набагато менше турботи і вони не вимагають особливого догляду.

photo-small

Замовляйте двері з 70 серії
у авторизованих партнерів OPEN TECK

photo

Сертифікати