elit-evo-head

Дверні профілі 60 серії

Дверні профілі 60 серії-оптимальне рішення для усіх типів приміщень

Дверні профілі 60 серії — відповідають вимогам ДБН щодо енергозбереження для дверей у найхолоднішій 1-й кліматичній зоні України. З цієї профільної системи можна продати двері з внутрішнім і зовнішнім відкриттям. Вони підходять для інсталяції: в адміністративних, офісних, житлових, виробничих будинках, а також у магазинах та торгово-розважальних центрах.

advantages-photo
1

Експлуатація

Високоякісний компаунд ПВХ профілю забезпечує стійкість до атмосферних впливів та ультрафіолету. Крім того, профіль легко очистити від пилу та інших забруднень.

Енергоефективність

У дверях Openteck можливе встановлення склопакета товщиною 32 мм, у поєднанні з яким забезпечуються високі теплотехнічні характеристики.

Система теплого безбар'єрного порогу

У дверних блоках використана система теплого безбар'єрного порога висотою 20 мм. Терморозрив та два контури ущільнення знижують до мінімуму ймовірність продування та промерзання в області порога.

Безпека

Вираз "Мій дім - моя фортеця" застосовується до дверних блоків Openteck. Вони добре виконують захисну функцію, перешкоджають несанкціонованому проникненню. Проти злому ми використовуємо додаткові елементи та фурнітуру класом захисту RC 2. Така фурнітура значно підвищує надійність та захист вашого будинку чи офісу від непроханих гостей.

Шумо ізоляція

Двері Openteck знижують рівень шуму в приміщенні вдвічі. При встановленні наших дверей квартира чи офіс будуть ізольовані від зовнішніх гучних звуків. Ви зможете відпочивати чи працювати, не відволікаючись на зовнішні подразники.

Конструктивні особливості

Для посилення та забезпечення стабільності стулок використовуються зварні кутові з'єднувачі. Наша компанія пропонує різноманітні варіанти конструктивних рішень профілів. Це дозволяє робити двері внутрішнього та зовнішнього відчинень, вхідні та міжкімнатні.

Армування

Спеціальне армування Openteck, товщина якого 2 мм, забезпечує експлуатаційну надійність та довговічність дверної конструкції.

Дизайн

Контури дизайну зовнішніх стінок EVO з тонкими прямими лініями додадуть вашому інтер'єру елегантності, вишуканості. Ви хочете, щоб дизайн вашої квартири чи офісу був оригінальним? Тоді вибирайте ламінацію, яка за стилем підходить до вашого приміщення. У нас широкий вибір декорів – понад 32 найменувань. У нашому асортименті представлена плівка з малюнком поширених порід дерев, а також текстури металік та штучний камінь.

Ціна

Дверна профільна система OPEN TECK 60 мм ідеальне співвідношення ціна/якість/експлуатаційні характеристики.

Замовляйте двері з 60 серії
у авторизованих партнерів OPEN TECK

Технічні характеристики дверного профілю 60 серії

Дизайнерські рішення

photo-big

Ламінація дверей - відмінна можливість зробити ваші двері унікальними та гармонійно вписати їх у вже існуючий екстер'єр будівлі.

Також можна вибрати текстуру поверхні: під дерево, метал, мармур, натуральний камінь.

Ламінацію можна виконати будь-якого кольору, або зробити текстурування поверхні під натуральні матеріали, такі як деревина, мармуровий камінь, метал і т.д.

Вартість ПВХ дверей набагато привабливіша, а в експлуатації з ними набагато менше мороки і вони не вимагають особливого догляду.

photo-small

Замовляйте двері з 60 серії
у авторизованих партнерів OPEN TECK

photo

Сертифікати