elit-evo-head

Дверні профілі 70 серії

Преимущества окон
серии Elit Evo

Дверна профільна система 70 мм - преміальне рішення для житлових, комерційних та адміністративних приміщень.

advantages-photo
1

Експлуатація

Високоякісний компаунд ПВХ профілю забезпечує стійкість до атмосферних впливів та ультрафіолету. Крім того, профіль легко очистити від пилу та інших забруднень.

Енергоефективність

У дверях Openteck з монтажною шириною 70 мм передбачена можливість встановлення заповнення товщиною 42мм. Такі двері забезпечують високі теплотехнічні характеристики. При цьому коефіцієнт опору теплопередачі для холодної кліматичної зони вище максимально необхідного в 2 рази для зовнішніх дверей.

Система теплого безбар'єрного порога

Система теплого безбар'єрного порогу висотою 20 мм з терморозривом та двома контурами ущільнення дозволяє знизити до мінімуму ймовірність продування та промерзання в області порога.

Безпека

Для підвищення безпеки можливе використання додаткових протизламних елементів та фурнітури з класом захисту RC 2. Їх використання значно підвищує надійність від проникнення у ваш будинок чи офіс.

Шумо ізоляція

При використанні склопакета 42мм з різними по товщині склом та дистанціями між ними рівень шуму знижується на 40 дБ.

Конструктивні особливості

Можлива опція вклеювання, що робить конструкцію більш стійкою, запобігає провисанню. У дверній профільній системі Openteck 70 мм можлива реалізація дверей з внутрішнім і зовнішнім відчиненням, а також похило-зсувні портали. Зварні кутові з'єднувачі забезпечують високу жорсткість та стабільність стулок.

Армування

Віконно-дверні конструкції Openteck мають спеціальне армування завтовшки 2 мм. Це забезпечує експлуатаційну надійність віконно-дверної конструкції.

Дизайн

Компанія OPEN TECK пропонує індивідуальні рішення для вашого інтер'єру. Щоб зробити ваш будинок, офіс, магазин стильним та оригінальним, у дверях Openteck 70 серії доступно понад 32 декори ламінації. Елегантні контури зовнішніх стін із заокругленим дизайном SOFT додадуть вишуканості у зовнішній вигляд дверної конструкції.

Ціна

Двері із серії Openteck 70 мм - це найкраща пропозиція на ринку світло-прозорих конструкцій. Це преміум продукт із високими показниками енергоефективності, експлуатаційної надійності та привабливим зовнішнім виглядом.

Замовляйте профілні системи для дверей 70 серії

Технічні характеристики дверного профілю 70 серії

Дизайнерські рішення

photo-big

Ламінація дверей - відмінна можливість зробити ваші двері унікальними та гармонійно вписати їх у вже існуючий екстер'єр будівлі.

Також можна вибрати текстуру поверхні: під дерево, метал, мармур, натуральний камінь.

Ламінацію можна виконати будь-якого кольору, або зробити текстурування поверхні під натуральні матеріали, такі як деревина, мармуровий камінь, метал і т.д.

Вартість ПВХ дверей набагато привабливіша, а в експлуатації з ними набагато менше турботи і вони не вимагають особливого догляду.

photo-small

Замовляйте профільні системи для дверей 70 серії

photo

Сертифікати