elit-evo-head

Серія Elit Evo 70

Переваги вікон
серії Openteck Elit Evo

Openteck Elit Evo – шестикамерний профіль. Завдяки використанню багатокамерного профілю значно знижуються витрати на опалення. Крім того, у приміщенні встановлюється комфортний мікроклімат. Віконний профіль Openteck Elite EVO повністю відповідає вимогам, що висуваються до першої та другої кліматичних зон України.

advantages-photo
1

Експлуатація

Високоякісний компаунд ПВХ профілю забезпечує стійкість до атмосферного впливу і ультрафіолету. Крім того, профіль легко очистити від пилу і інших забруднень.

Максимальна енергоефективність

Установка ефективніших склопакетів, таких як 42мм/4i-16Ar-4-14Ar-4s з полімерними дистанційними рамками, значно підвищує енергоефективність вікна. У такій комплектації коефіцієнт опору теплопередачі збільшується до R=0,95 м2 °С/Вт (необхідний 0,75 м2 °С/Вт). Збільшення R на 10% дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання приблизно на 90-100 кВт за опалювальний сезон.

Безпека

Для захисту від злому в котеджах, квартирах першого поверху, будинках приватного сектора, магазинах та інших об'єктах встановлюють додаткові протизламні елементи та фурнітуру з класом захисту RC 2. Це значно підвищує захищеність від злому ПВХ-конструкції. Якщо в приміщенні знаходяться діти, можливе встановлення захисту, яке не дозволить дитині самостійно відкрити вікно.

Шумо ізоляція

Використовуйте склопакет 42 мм. У разі встановлення склопакета з різною шириною камер рівень шуму знижується на 40 дБ. Для порівняння, рівень шуму від автомобілів на шестисмуговій трасі приблизно 70 дБ. При зниженні шуму до 30 дБ його гучність буде на рівні шуму вентилятора працюючого комп'ютера.

Конструктивні особливості

У світло-прозорі конструкції з профільної системи Openteck можливе вклеювання склопакетів, дана опція дозволяє інсталювати конструкції з порівняно великою площею та збільшеною конструкційною жорсткістю, та герметичністю. Установка 3-х камерного підставкового профілю з ущільнювачем суттєво зменшує ймовірність промерзання та утворення конденсату.

Армування

Основна камера шириною 36 мм дозволяє застосовувати армування з високими статичними характеристиками, що забезпечують тривалий термін експлуатації віконно-дверних блоків. Великий вибір додаткових статичних та додаткових профілів дозволяє засклювати отвори з великою площею і навіть скління в підлогу на верхніх поверхах будівлі (конструкція засклення має бути перевірена розрахунком на вітрові навантаження).

Дизайн

Компанія Open Teck прагне максимально виконати вимоги щодо індивідуальності дизайну. Тому в нашому асортименті 32 різні декори ламінації. Ми пропонуємо ламінацію вікон "під дерево", що відповідає найбільш цінним породам деревини, що застосовуються в будівництві. Для тих, кому ближче стиль хайтек пропонуємо ламінацію "металік" та штучний камінь.

Ціна

Віконні системи Openteck Elit SOFT - це найкраща пропозиція у своєму ціновому сегменті. Наші ПВХ-конструкції виконані за європейськими стандартами. Купуючи вікна та двері Openteck, ви отримуєте якісний виріб від українського виробника.

Замовляйте профільні системи Elit Evo

Технічні характеристики
вікон серії Elit Evo

Дизайнерські рішення

photo-big

Оригінальність і стиль вікон Openteck Elite Evo забезпечують більше 32 видів ламінацій профілю: від цінних порід деревини до різних відтінків металіка.

Завдяки сучасним технологіям ви можете реалізувати свої найсміливіші побажання щодо кольору і фактури ваших металопластикових вікон.

Тепер ви можете замовити кольорові вікна з ПВХ на дачу, котедж або нову квартиру і бути впевненими, що вони відмінно впишуться в інтер'єр, а за своїми характеристиками нічим не поступатимуться алюмінієвим і навіть сучасним дерев'яним конструкціям.

Зате їхня вартість на порядок привабливіша, а в експлуатації з ними набагато менша мороки і вони не вимагають особливого догляду.

photo-small

Ламінація вікна

Вислови свою індивідуальність

Ваш будинок відображає ваш стиль та індивідуальність. Правильно підібраний колір віконно-дверних конструкцій надаватиме дизайнерський штрих всьому фасаду будівлі, а також інтер'єру приміщення.

OPEN TECK пропонує великий вибір кольорів та фактур обробки поверхні віконно-дверних блоків, тому у вас практично необмежені можливості дизайну.

create

Замовляйте профільні системи Elit Evo

photo

Сертифікати