elit-evo-head

Серія Imperial 4k

Openteck Imperial 4k

Система Imperial 4к відноситься до бюджетних варіантів скління різних нежитлових об'єктів і приміщень. Кращий вибір для вікон і зенітних ліхтарів промислових будівель, а також господарських, не опалювальних приміщень.

advantages-photo
1

Експлуатація

Лицьові поверхні вікон не пошкоджуються атмосферними опадами, вони стійкі до ультрафіолету, не змінюють колір. Такі властивості забезпечує високоякісний компаунд ПВХ профілю. Крім того з пластикових поверхонь легко видалити пил, бруд. Для цього навіть можна не використовувати миючі засоби.

Енергоефективність

Максимальне значення опору теплопередачі для промислових будівель становить 0,45 м2 °С/Вт. Вікна з серії Imperial 4k зі склопакетом 4-16-4i забезпечують цей показник у всіх кліматичних зонах України.

Безпека

Для промислових підприємств і господарських будівель дуже важливо збереження об'єкта. У вікнах Opentek передбачена можливість установки додаткових противзламних елементів і фурнітури. Ці деталі відповідають класу захисту RC 1. Їх установка значно підвищує надійність, що зможе запобігти злому вікна і проникнення в приміщення.

Армування

Експлуатаційну надійність віконних систем Openteck забезпечує спеціальне армування. Воно значно подовжує термін експлуатації віконно-дверної конструкції.

Дизайн

Фасади господарських і промислових будівель досить лаконічні, тому для такого типу приміщень пропонуються віконні системи суворого дизайну. Профіль з прямими тонкими лініями EVO - кращий варіант для неопалюваних майданчиків. Якщо ваші приміщення вимагають інших інтер'єрних рішень, з нашого профілю можна виготовити не тільки стандартні форми вікна, але і арочні або трапецієподібні вікна, балконні блоки.

Ціна

Наша ціна - краща пропозиція на ринку, так як дотримується оптимальне співвідношення ціна-якість. Ви встановлюєте конструкцію, яка відповідає всім європейським стандартам. Кращий вибір для вікон і зенітних ліхтарів промислових будівель, а також господарських, не опалювальних приміщень.

Замовляйте профільну систему Imperial 4k

Технічні характеристики вікон серії Imperial 4k

Рішення в скління різних нежитлових об'єктів і приміщень.

photo-big

Сучасні металопластикові вікна мають величезні можливості різноманітної комплектації, які дозволяють виготовляти конструкції, що відрізняються за своїми властивостями, зовнішнім виглядом, конфігурації і т.п. Серія Imperial 4k спеціально з проектована під промислові, виробничі площі або ж комплекси, в які входять виробничі приміщення.

Така різноманітність дозволяє широко використовувати металопластикові вікна для скління будівель різного призначення.

photo-small

Замовляйте профільну систему Imperial 4k

photo

Сертифікати