elit-evo-head

Серія Elit Soft 70

Переваги вікон
серії Openteck Elit Soft

Openteck Elit Soft – шестикамерний профіль. Після встановлення вікна з такого профілю суттєво знизяться витрати на оплату комунальних послуг з опалення, мікроклімат у будинку та офісі стане більш комфортним. Вікна Openteck Elit Soft призначені для 1-ї та 2-ї кліматичних зон України. Віконні системи Openteck Elit SOFT встановлюють у приміщеннях різного призначення: офісах, торгових центрах, квартирах, котеджах.

advantages-photo
1

Експлуатація

Високоякісний компаунд ПВХ профілю забезпечує стійкість до атмосферного впливу і ультрафіолету. Крім того, профіль легко очистити від пилу і інших забруднень.

Максимальна енергоефективність

Установка ефективніших склопакетів, таких як 42мм/4i-16Ar-4-14Ar-4s з полімерними дистанційними рамками, значно підвищує енергоефективність вікна. У такій комплектації коефіцієнт опору теплопередачі збільшується до R=0,95 м2 °С/Вт (необхідний 0,75 м2 °С/Вт). Збільшення R на 10% дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання приблизно на 90-100 кВт за опалювальний сезон.

Безпека

Для захисту від злому в котеджах, квартирах першого поверху, будинках приватного сектора, магазинах та інших об'єктах встановлюють додаткові протизламні елементи та фурнітуру з класом захисту RC 2. Це значно підвищує захищеність від злому ПВХ-конструкції. Якщо в приміщенні знаходяться діти, можливе встановлення захисту, яке не дозволить дитині самостійно відкрити вікно.

Шумо ізоляція

У світло-прозорі конструкції з профільної системи Openteck можливе вклеювання склопакетів, дана опція дозволяє інсталювати конструкції з порівняно великою площею та збільшеною конструкційною жорсткістю, та герметичністю. Установка 3-х камерного підставкового профілю з ущільнювачем суттєво зменшує ймовірність промерзання та утворення конденсату.

Конструктивні особливості

У світло-прозорі конструкції з профільної системи Openteck можливе вклеювання склопакетів, дана опція дозволяє інсталювати конструкції з порівняно великою площею та збільшеною конструкційною жорсткістю, та герметичністю. Установка 3-х камерного підставкового профілю з ущільнювачем суттєво зменшує ймовірність промерзання та утворення конденсату.

Армування

Основна камера шириною 36 мм дозволяє застосовувати армування з високими статичними характеристиками, що забезпечують тривалий термін експлуатації віконно-дверних блоків. Великий вибір додаткових статичних та додаткових профілів дозволяє засклювати отвори з великою площею і навіть скління в підлогу на верхніх поверхах будівлі (конструкція засклення має бути перевірена розрахунком на вітрові навантаження).

Дизайн

Компанія Open Teck прагне максимально виконати вимоги щодо індивідуальності дизайну. Тому в нашому асортименті 32 різні декори ламінації. Ми пропонуємо ламінацію вікон "під дерево", що відповідає найбільш цінним породам деревини, що застосовуються в будівництві. Для тих, кому ближче стиль хайтек пропонуємо ламінацію "металік" та штучний камінь.

Ціна

Віконні системи Openteck Elit SOFT - це найкраща пропозиція у своєму ціновому сегменті. Наші ПВХ-конструкції виконані за європейськими стандартами. Купуючи вікна та двері Openteck, ви отримуєте якісний виріб від українського виробника.

Замовляйте вікна з серії Elit Soft
у авторизованих партнерів OPEN TECK

Технічні характеристики вікон серії Elit Soft

Дизайнерські рішення

photo-big

Оригінальність і стиль вікон Openteck Elite Soft забезпечують більше 32 видів ламінації профілю: від цінних порід деревини до різних відтінків металіка.

Завдяки сучасним технологіям ви можете реалізувати свої найсміливіші побажання щодо кольору та фактури ваших металопластикових вікон.

Тепер ви можете замовити кольорові вікна з ПВХ на дачу, котедж або нову квартиру і бути впевненими, що вони відмінно впишуться в інтер'єр, а за своїми характеристиками нічим не поступатимуться алюмінієвим і навіть сучасним дерев'яним конструкціям.

Зате їхня вартість на порядок привабливіша, а в експлуатації з ними набагато менша мороки і вони не вимагають особливого догляду.

photo-small

Ламінація вікна

Вислови свою індивідуальність

Ваш будинок відображає ваш стиль та індивідуальність. Правильно підібраний колір віконно-дверних конструкцій надаватиме дизайнерський штрих всьому фасаду будівлі, а також інтер'єру приміщення.

OPEN TECK пропонує великий вибір кольорів та фактур обробки поверхні віконно-дверних блоків, тому у вас практично необмежені можливості дизайну.

create

Замовляйте вікна з серії Elit Soft
у авторизованих партнерів OPEN TECK

photo

Сертифікати